Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Scifi beletrie >

Ladislav Szalai: Cesta do bláznovy zahrady

Ladislav Szalai: Cesta do bláznovy zahrady

Cena:

69

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Ladislav Szalai: Cesta do bláznovy zahrady: Cesta do bláznovy zahrady byla brilantním knižním debutem známého autora sci-fi Ladislava Szalaie, oceněným cenou Golem za nejlepší československou knihu roku 1985. Autor se tímto dílem rázem nesm... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Kosmas.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Kosmas.cz popsal.

Ladislav Szalai: Cesta do bláznovy zahrady - popis

nahoru

Cesta do bláznovy zahrady byla brilantním knižním debutem známého autora sci-fi Ladislava Szalaie, oceněným cenou Golem za nejlepší československou knihu roku 1985. Autor se tímto dílem rázem nesmazatelně zapsal do povědomí širokého okruhu čtenářů. Nebyl to náhodný úspěch, upozornil na sebe už dříve, kdy řadu povídek vydal časopisecky. Znovu se tedy můžeme projet s dávkou nadsázky Létajícím vlakem, naslouchat Zpívajícímu prachu, můžeme na život a na smrt bojovat s bezútěšnými Zelenými stíny, či se setkat s identickým dvojníkem Mudrogara Jappeho a spolu s ním letět do nekonečna… Autor má bezesporu dar sugestivního vyprávění, umí navodit patřičnou atmosféru, komponovat příběhy s rychlým spádem a stupňovat v nich napětí, vyhýbá se samoúčelnostem a má smysl pro humor. Ladislav Szalai a s ním mnoho čtenářů tvrdí, že Cesta do bláznovy zahrady patří k tomu nejlepšímu, co kdy vytvořil.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Ladislav Szalai: Cesta do bláznovy zahrady užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Poezie nebo Humor - beletrie, Detektivky, Ostatní beletrie.

Nejlevnější Ladislav Szalai: Cesta do bláznovy zahrady akční ceny - Levné Ladislav Szalai: Cesta do bláznovy zahrady

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Ladislav Szalai: Cesta do bláznovy zahrady stojí 69 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Ladislav Szalai: Cesta do bláznovy zahrady najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Scifi beletrie.