Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Scifi beletrie >

Ladislav Szalai: Orgonova hvězda

Ladislav Szalai: Orgonova hvězda

Cena produktu Ladislav Szalai: Orgonova hvězda není známa.

 

Popis produktu Ladislav Szalai: Orgonova hvězda: Orgonova hvězda představuje výběr toho nejlepšího z žánru science fiction od Ladislava Szalaie. Dvacet sedm brilantně zpracovaných příběhů nás zavede – mimo jiné v povídce Jak zachránit Boha – do ... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Ladislav Szalai: Orgonova hvězda - popis

nahoru

Orgonova hvězda představuje výběr toho nejlepšího z žánru science fiction od Ladislava Szalaie. Dvacet sedm brilantně zpracovaných příběhů nás zavede – mimo jiné v povídce Jak zachránit Boha – do prostředí, kde se vybírá nejvhodnější kandidát pro cestu do nitra člověka. Bude to plazmatronický počítač Josef 2pík, Glubstrussova fixní ještěrka nebo karikatura človíčka Abdelar Smokvoj? V dalším příběhu se seznámíme s osamělým „hvězdným“ voláním Stromu vládce, malým homologem Gaudienem v odlidštěné společnosti v povídce Písnička a také s obrovskými Hohlony a Hlony, kteří se natahují a zkracují, ve stejnojmenné povídce Orgonova hvězda. V závěrečné lyricko-romantické parodii můžeme sledovat synchotronoida Haneho – Jezdce z neznáma, známého jako Shane – „Šejn“, ve sci-fi zpracování světoznámé kovbojky Jacka Schaefera. Orgonova hvězda je zcela určitě velkým přínosem pro českou SF a často se při jejím čtení i zasmějete (např. povídce Létající vlak, která vyšla dvakrát i v zahraničí). Možná vám dokonce vhrknou slzy do očí při vyobrazení mnoha katastrofických alternativ budoucnosti, v povídce Jedovatá země.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Ladislav Szalai: Orgonova hvězda užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Detektivky nebo Literatura česká, Poezie, Horror, thrillery, lékařské thrillery.

Nejlevnější Ladislav Szalai: Orgonova hvězda akční ceny - Levné Ladislav Szalai: Orgonova hvězda

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Ladislav Szalai: Orgonova hvězda stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Ladislav Szalai: Orgonova hvězda najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Scifi beletrie.


;