Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Scifi beletrie >

Ladislav Szalai: Zapomenutý vesmír

Ladislav Szalai: Zapomenutý vesmír

Cena:

69

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Ladislav Szalai: Zapomenutý vesmír: Soubor čtrnácti povídek žánru science fiction představuje svérázného autora, jemuž nechybí originální nápady, bystré postřehy a satirické ostří, namířené na neduhy současné civilizace, groteskně z... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Kosmas.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Kosmas.cz popsal.

Ladislav Szalai: Zapomenutý vesmír - popis

nahoru

Soubor čtrnácti povídek žánru science fiction představuje svérázného autora, jemuž nechybí originální nápady, bystré postřehy a satirické ostří, namířené na neduhy současné civilizace, groteskně zvětšené a promítnuté do budoucího času. Autor sleduje důsledky dnešní ekologické krize pro příští léta, domýšlí následky horečného zbrojení, ukazuje nepříjemnou tvář vědy a techniky, vymykající se často z rukou svých tvůrců, protože jim chybí vědomí humanistického poslání a zodpovědnosti. Autor zdařile paroduje dnešní životní styl převlečený do kosmických kostýmů budoucnosti, která – podle jeho názoru – nestačí zahladit běžné i zhoubné lidské slabosti.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Ladislav Szalai: Zapomenutý vesmír užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Poezie nebo Humor - beletrie, Detektivky, Ostatní beletrie.

Nejlevnější Ladislav Szalai: Zapomenutý vesmír akční ceny - Levné Ladislav Szalai: Zapomenutý vesmír

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Ladislav Szalai: Zapomenutý vesmír stojí 69 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Ladislav Szalai: Zapomenutý vesmír najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Scifi beletrie.